O firmie

Historia firmy BOWI-STYL

Producent dzianin firma BOWI-STYL

Firma BOWI-STYL rozpoczynając działalność w Łodzi – mieście włókienniczym – była jedną z wielu w przemyśle lekkim. 


Historia rozwoju PW BOWI-STYL przeplata się z historią upadku przemysłu włókienniczego w Łodzi, jednak dzięki trafnym decyzjom inwestycyjnym, firma uniknęła losu wielu firm tej branży.

 

Firma rozpoczęła działalność w 1986 roku. Stale unowocześniany park maszynowy i wykorzystanie najnowocześniejszych technologii w produkcji materiałów dały Bowi-Styl mocną pozycję wśród polskich producentów dzianin.

 

Dzięki bezustannemu ulepszaniu asortymentu wytwarzanych dzianin, udało się wzbudzić zainteresowanie i nawiązać stałą współpracę ze znanymi producentami odzieży oraz producentami branży meblarskiej.

 

Obecnie BOWI-STYL zajmuje się zarówno produkcją dzianin, jak i dystrybucją na terenie całej Polski oraz Europy. Specjalnością firmy dziewiarskiej są szczególnie dzianiny dystansowe, dzianiny materacowe, dzianiny obiciowe oraz dzianiny do zadruku banerów i flag. W ofercie firmy znajduje się również usługa pikowania i druku cyfrowego dzianin.

 

Ponad 20-letnie doświadczenie czyni firmę Bowistyl wiarygodny producentem branży dziewiarskiej, który swoją pozycję zawdzięcza sprzedaży produktów o najwyższej jakości. Jeżeli zainteresowała Państwa oferta zapraszamy do współpracy bezpośrednio z producentem!


Dzięki ciągłemu doskonaleniu się, firma posiada liczne certyfikaty.


Do najważniejszych należy spełnienie zgodności z ISO9001, ISO14001, ISO 45001 oraz standard Oeko Tex 100 dla wszystkich wyrobów.

 

 

Bowi-styl

BOWI-STYL Sp. z o.o.

ul. Kaczeńcowa 16
91-214 Łódź, Polska
tel. + 48 42 639 17 00

 

NIP: 9472009645

REGON: 524052630

KRS: 1010549